Мета Конкурсу – виявлення перспективних інвестиційних проектів, сприяння підготовці ефективних бізнес-планів, визначення проектів-переможців з метою залучення фінансових ресурсів для їх реалізації на території міста Харкова.

Конкурс проводиться в два етапи:

Перший етап Конкурсу включає:

  • збір до 16 липня 2016 року заявок з коротким описом проектів і проведення Експертною радою Конкурсу їх оцінки для відбору проектів-фіналістів.

Другий етап Конкурсу включає:

  • подачу до 20 серпня 2016 року авторами проектів-фіналістів бізнес-планів, які обгрунтовують економічні показники проекту;
  • підведення Експертною радою Конкурсу підсумків Конкурсу;
  • вручення нагород переможцям на Міжнародному форумі
    «Харків — стратегія успіху!»
    16 вересня 2016 року.

 

Для участі в Конкурсі ініціатору проекту необхідно подати заявку, заповнивши
  Реєстраційну форму для участі в конкурсі інвестиційних проектів
для залучення коштів іноземних і вітчизняних інвесторів в розвиток міста Харкова

 

Автори заявок отримують право на безкоштовну консультацію з метою поліпшення змісту представленого в заявці опису проекту. Консультації надаються фахівцями Харківського регіонального центру інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України або членами Експертної ради.

Для участі у фіналі Конкурсу ініціатору проекту необхідно надати бізнес-план, складений у відповідності з вимогами Організації індустріального розвитку ООН (UNIDO).

Авторам проектів, які при підведенні підсумків першого етапу Конкурсу отримали позитивну оцінку Експертної ради та були визнані кращими інвестиційними проектами, надсилаються персональні повідомлення про участь у другому етапі Конкурсу. При цьому автори зазначених проектів отримують право на безкоштовну участь у семінарі з питань розробки бізнес-планів проектів, а також право на безкоштовну консультацію з питань бізнес-планування та методології пошуку ділових партнерів для реалізації проекту. Консультація надається фахівцями Харківського регіонального центру інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України або членами Експертної ради.

 
Авторам проектів, бізнес-плани яких будуть визнані найкращими
у відповідних номінаціях, будуть присуджені нагороди.
Також ці проекти отримають право на безкоштовне розміщення на сайті Конкурсу,
сайті «Навігатор інвестора – Харків!» та у збірнику матеріалів для учасників
Міжнародного форуму «Харків – стратегія успіху!»

Учасники Конкурсу подають заявки з описом інвестиційних проектів до Оргкомітету Конкурсу, надсилаючи їх на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи передаючи їх на електронних носіях до Управління інвестиційної діяльності Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Харківської міської ради.